Anonim?

Avortul

Postata de Utilizator11602268963 cu 3 ani in urma.

Sunt insarcinata in 3 luni ar fi acum in 25 ,nu stiam ca sunt insarcinata fiindca am luat pastila de a doua zi,am fost la medic ,vroiam sa fac avort dar mi s_a spus ca e riscant si e mai mult de 14 saptamani ,ce pot sa fac ?din anumite motive nu pot pastra sarcina

Raspunsuri (1)

Utilizator11606153625

acum 3 ani

Bună,nu prea ai cum să faci avort.asa am pățit și eu.aveam 13 săptămâni și 4 zile și doctorul mi-a spus sa aleg să păstrez sarcina și nu voi păți nimic sau avortul și nu se știe dacă mai ies vie din sală.