Pot suferi un avort spontan?

Avort spontan

Postata de Utilizator11597221072 cu 3 ani in urma.

Buna ziua! Ma poate ajuta cineva va rog, ca trec printr-o mie de stari si sentimente de teama! Sunt însărcinată in 8 săptămâni iar ieri accidental am cazut de pe un scaun incercand sa urc ceva pe un dulap, as putea suferi un avort spontan, nu am avut dureri
in zona uterului sau scurgeri ciudate dupa cazatura, absolut nimic?! Avortul spontan s ar produce imediat sau in timp? Va rog raspundeti mi! Maine o sa merg la control, am vorbit cu medicul meu, dar pana maine stau doar in stres si teama! :((

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Avortul/avortul-spontan-pierderea-spontana-a-sarcinii_1051