Este posibil ?

Avort spontan

Postata de Utilizator11560634069 cu 4 ani in urma.

Buna seara sunt îngrijorată de faptul ca am făcut acum 1 luna o întrerupere printr-o pastiluță și ciclu tot nu mea venit e posibil sa dureze atât de mult ?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Avortul/avortul-medicamentos-sau-intreruperea-sarcinii-cu-medicatie_9389