Buna ?

Avort spontan

Postata de Utilizator11590662048 cu 3 ani in urma.

Am pierdut doua sarcini amandoua la 5 saptamani am fost la spital dar nu miau zis dc aici in uk numai la al treilea se fac investigatii, e normal sa ai 2 pierderi am 29 ani oare cum ar fi urmatoarea sarcina?nu stiu ce sa fac ce sa cred

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Afectiuni-asociate-sarcinii/pierderea-unei-sarcini-si-moartea-neonatala_1188