ma doare langa buric ?

Apendicita Abdomenul acut

Postata de Utilizator21554575611 cu 5 ani in urma.

si ma doare si in capul pieptului simt ca am arsuri din capul pieptului pana la gura si ma dor si rinichi cand al stang cand al drept si ma simt si balonat si nu prea am posta de mancare de 3 zile si o stare de greata si scaune la 2-3 zile
am facut si efort sa ridic galeti grele si la o teracota si poate de acoloma tine si langa buric iar stomacul cred ca de la acide si ceva bauturi dar nu am baut mult cate o ceasca sau doua doar la masa si rar 3 pahare sau 4 de vin sau tuica doar la sarbatori asa mai rar cate o ceasca sau maxim doua si bere o data pe saptamana

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-intestinale/despre-balonare-eructatii-si-flatulenta_6014