Daniela?

Alergii

Postata de Daniela cu un an in urma.

Buna ziua sotul meu se confruntă cu o urticarie ai apar bubele și ai dispar de vreo 5 luni am făcut analize și ia ieșit Ig E 392 și monocitele 1,07 oare nu-i tratamentul bun tamalis seara1 , calciu lactic , borenar , dexametazona ,ia tratamentul 10 zile cu regim după cel termina ai apar din nou

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes:
https://sfatulmedicului.ro/Boli-de-piele/urticaria-o-afectiune-ce-nu-trebuie-trecuta-cu-vederea_16611