Stare generela?r?

Agitatie Refluxul gastroesofagian Psihologie si psihoterapie Durere gat Durere de cap Boli de inima
+3
Vezi toate grupurile

Postata de Utilizator11637043249 cu 2 ani in urma.

Buna ziua, nici nu stiu cu ce sa mai incep, incep cu cele mai noi probleme. Am o presiune in piept, o durere si ca o usturime inexplicabila in gat si in limba. Apoi am ori un gust amar sau dulce in gurq si dureri de cap,si mai dorm foarte mult.
A mai avut cineva asa? Multumesc, mai sunt si altele, dar deocamdata scriu doar atat

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Durerea-si-inflamatia-gatului/durerile-in-gat-de-ce-apar-si-cum-le-tratami_16187