unde asi putea in iasi merge sami desfund trompele?

Afectiuni uterine Hemoragii uterine Displazie de col uterin Polipi de col uterin Colul uterin in sarcina Ginecologie Sangerari uterine Cancer de col uterin
+5
Vezi toate grupurile

Postata de MembruMobileApp1496072317 cu 6 ani in urma.

buna ma numesc petra incer de ceva ani sa am un copil doar ca miracolul in viata mea na mai ajuns mergind sa fac niste analize mai amanuntite miau gasit trompele amindoua infundate am facut un fiv dar nam ramas insarcinata acum vreau sa incerc sami desfund trompele prima sa mai incerc fiv.........puteti sami recomandati vreo clinica la iasi?unde se poate face acest tip de operatie?multumesc

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Investigatii/testarea-fertilitatii-teste-de-infertilitate_1024