Sangerare vaginala, e din cazua pauzei de doua luni?

Afectiuni uterine

Postata de Utilizator11566468669 cu 4 ani in urma.

Buna! Am întreținut relații sexuale cu iubitul meu după vreo doua luni de pauza și a curs un pic de sânge din vagin. Menționez ca am făcut sex protejat de fiecare data și sângerarea a fost foarte putina cu o culoare de roșu deschis.

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Ciclul-menstrual/sangerarea-vaginala-ce-este-normal-si-ce-e-patologici_1176