Puls ?

Afectiuni si tulburari cardiovasculare

Postata de Radu cu un an in urma.

Bună ... De câteva zile am observat că am pulsul mic in stare de repaus . Pe timpul zilei este normal între 60-120, însă seara când mă pun in pat și începe să se relaxeze corpul scade până la 45 este Ok ? Tensiunea am monitorizat-o zilnic și este undeva la 123 - 82 .

Raspunsuri (2)

a

acum un an

Buna ziua,

Daca aveti simptome neplacute sau sunteti ingrijorat de starea dumneavoastra de sanatate, discutati cu medicul pentru o evaluare suplimentara si pentru a exclude orice alta afectiune.

Va puteti programa la un medic cardiolog: https://www.clickmed.ro/medic/cardiologie

Alex

acum 5 luni

Exact așa am și eu dar numai când sunt foarte relaxat,și mai simt că nu ajunge aerul cum trebuie in plamani ,din cauza asta mă sperii că nu pot respira cum trebuie și fac atac de panica ,mi-am făcut toate analizele posibile și imposibile problema la mine este obezitate țigările și stresul .tine regim alimentar.