puncte negre pe lângă penis

Afectiuni hipersecretorii

Postata de Radu Mirela cu 11 luni in urma.

Am niște puncte negre pe lângă penis, nu ma mănâncă nu ma doare și sunt ca niște alunite, nu știu ce sa mai fac

Raspunsuri (1)

acum 11 luni

Buna ziua,

Pentru o evaluare corecta si un diagnostic precis, este recomandat sa consultati un medic dermatolog. Acesta va putea examina leziunile si va putea oferi indrumari si tratament adecvat, daca este necesar.

Va recomandam sa va programati la un medic dermatolog: https://www.clickmed.ro/medic/dermatologie

Articol de interes:
sfatulmedicului.ro/Ingrijirea-pielii/alunitele-ce-sunt-si-ce-trebuie-sa-stim-despre-elei_18508