sani durerosi ?

Afectiuni ale sanilor Tulburari de asimetrie de san Mastoza fibrochistica Marirea lactatie Suprimarea lactatiei Reflexul de ejectie a laptelui Durere la nivelul sanilor postpartum
+4
Vezi toate grupurile

Postata de MembruMobileApp1510656210 cu 6 ani in urma.

saluuu, de cateva zile am dureri destul de deranjante la sani .... deabea tin sutienul pe mine.... sanii parca sau intarit putin si au un aspect de para asa lunguieti... sanii mei fiind normali rotunzi... siii mai imi si este foarte foame mai tot timpul parca nu ma satur...credeti ca as putea fii insarcinata? multuuuu :)

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes://sfatulmedicului.ro/Sarcina--nasterea-si-lauzia/primele-semne-de-sarcina_10886