Stari de ameteala, disconfort abdominal, dureri de cap?

Abdomenul acut

Postata de CosminM cu un an in urma.

De cateva zile am inceput sa am ameteli usoare periodice dese, am disconfort abdominal in partea stanga sub coaste in zona splinei mai ales cand stau in picioare sau merg, noaptea transpir destul de mult iar cand merg la culcare am frisoane si ma trezesc in mijlocul noptii cu tricoul ud tot. Tocmai de asta ma inceput sa consum si mai multa apa ca de obicei. Tot seara cel mai mult ma doare capul si simt de parca exista o presiune. Tot din cauza ametelilor simt o mica scadere de forta si energie.

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Ametelile-si-vertijul/senzatia-de-ameteala-cauze_9117