De ce ma doare in partea stanga a amdomenului, sub coaste?

Abdomenul acut

Postata de Loredana cu un an in urma.

De ieri ma doare in partea stanga a abdomenului, sub coaste, este splina? Ce poate fi, de ce a aparut aceasta durere si ce pot face pentru a scapa de ea?

Raspunsuri (1)

acum un an

Buna ziua,

Este important sa discutati cu un medic pentru a evalua simptomele dumneavoastra si a stabili cauza durerii.

Va recomandam sa va programati la un medic internist: https://www.clickmed.ro/medic/medicina-interna

Articol de interes:
sfatulmedicului.ro/Apendicita-si-alte-cauze-de-abdomen-acut/durerea-abdominala-intr-o-parte_19288