buna nu in nici un caz nu vrem sa renuntam la sarcina

Sarcina

Postata de lia19 cu 14 ani in urma.

ne dorim de 2 ani un bb numai ca acum cand am vazut ca testu e pozitiv sun t eu putin speriata am fac 2 teste barza........ultimul ciclulam avut pe 30oct mia venit de 2 ori in oct.........si contact am avut pe 9 si 12 noiemb dupa calcmele ar fii 3 sapt de sarcina .....nu stiu knd sa merg la control ginecologic ???

Raspunsuri (3)

veronica

acum 14 ani

felicitari eu am incercat 6 ani pt bebe si am reusit sfatul meu e sa mergi la medic cel putin cand aioluna

veronica

acum 14 ani

iti spun din propria experienta de ce asa de repede la medic eu am primit injecti pt mentinerea sarcinei ,ingerasul meu are acum 11 jumate si ests o frumusete de copil

raluca

acum 14 ani

La control poti merge oricand, mai ales ca ti-au iesit testele pozitive. Succes cu sarcina si mergi cat mai repede la medic.