Cum as putea sa iau legatura cu domnu doctor Leon Dăniaila,vas ruga din tot sufletul sa ma ajutati sa iau legatura cu el ?

Tulburare obsesiv-compulsiva

Postata de Ionela cu 5 luni in urma.

Am un nepot de 16 ani cu tulburări emoționale și de comportament retard mintal (q=35. Binet Simon) si spuna nici de oculta,am fost cu el la nu stiu cati medici am fost si in ungaria si in italia am trimis analize in america nu imi da nimeni decât pastile de calmare va rog din suflet sa ma ajutati,credetima ca am ajuns la capătul puterilor nu stiu încotro să o mai iau unde aud acolo ma duc.Acum ca am descoperit minunile domnului doctor specialist Leon Danaila as vrea din tot sufletul sa il pot întâlni pentru a vindeca acest copil in dansul mia rămas ultima speranta va rog din tot sufletul sa ma ajutati sa pot afla cum si unde as putea sa il intalnesc

Raspunsuri (1)

Clinica Hope

acum 2 luni

Înțeleg că se confruntă cu o situație dificilă și îi pot oferi sprijin și consiliere pentru problemele cu care se confruntă. Vă încurajez să mă contactații direct pentru a discuta mai în detaliu despre experiența sa și pentru a găsi împreună soluții și strategii pentru a depăși aceste dificultăți. Sunt aici să îl ascult și să îl sprijin în această călătorie către îmbunătățirea stării sale de sănătate și bunăstare.