Ce se intampla?

test Ginecologie

Postata de Utilizator11601236120 cu 3 ani in urma.

Bună seara. Am o mica problema. În urma cu 6 zile am făcut un test de sarcina, ultrssensibil barza care a ieșit pozitiv. La 2 zile, am mai făcut unul tot la fel ca primul și a ieșit negativ. Acum 2 zile am făcut altul care a ieșit pozitiv. Nu știu ce sa mai cred.. Și pe lângă asta, aseară am observat o pata maronie,mai închis decât menstra normala iar de aseară, cam la 2 ore, mai observ câte o pata. Nu mare ce e drept. Menstruația ar trebui sa îmi vina peste 8 zile..
Programare la doctor am abia joi .. .

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Sarcina--nasterea-si-lauzia/8-semne-timpurii-ale-sarcinii_5272