Dezvoltarea Masei Musculare-

Suplimente nutritive

Postata de Scalzone cu 12 ani in urma.

Am uitat sa mentionez faptul ca am inaltime:176 cm si greutate:72 kg
De pe acest site am gasit Liquid L-***/calivita/performanta-fizica/muschi-dezvoltare-masa.htm

Ma scuzati pentru postarea a mai multor mesaje la "Raspunsuri la aceasta intrebare
",dar sunt membru nou pe aceasta comunitate.

Raspunsuri (8)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

va rog sa cititi cu atentie prospectul acestui supliment, sa contina detalii referitor la concentratiile substantelor continute, efectele adverse, contraindicatiile. Nu va recomand sa apelati daca nu sunt cunoscute aceste date. Poate avea efecte nedorite. O dezvoltare armonioasa a masei musculare se poate obtine printr-un regim de exercitii fizice adecvat si o alimentatie corecta.

Scalzone

acum 12 ani

Problema e ca nu spune daca are contraindicatii spune doar ca e foarte benefic oraganismului

Scalzone

acum 12 ani

Problema e ca nu spune daca are contraindicatii spune doar ca e foarte benefic organismului.

bebica1983

acum 11 ani

Poti incerca Probolan50, daca vrei sa pui muschi pe tine untr-un interval scurt de timp. Oricum in timpul tratamentului va trebui sa faci exercitii fizice si sa ai o dieta echilibrata. Mai tare ca produsul asta cred ca e Metadrol, daca nu ma insel.

George45

acum 11 ani

Eu am folosit Metadro , timp de 1 an de zile si pot sa ma declar destul de multumit de produs. Poti acumula masa musculara fara sa-ti supui organismul la tot felul de pericole si in plus e un produs ce poate fi usor asimilat de organism si e acceptat si in toate competitiile!

Ilie

acum 10 ani

De departe Metadrol e cel mai bun. Eu pe asta l-am incercat. In 2 luni de zile am castigat foarte multa forta si rezist extrem de mult in timpul antrenamentelor. Asa se acumuleaza si masa musculara!
E super bestial produsul! Il recomand tuturor care vor sa faca masa musculara intr-un timp scurt. Eu l-a m luat de pe http://metadrol.ro

Gabriel

acum 10 ani

Daca vreti sa comandati L-carnitina si multe altele la sub jumatate din pretul din Romania, comandati de pe IHERB.COM.
Comanda introducand codul pentru discount SFJ697, iar la prima comanda ai reducere 10$ daca comanzi peste 40$ si 5$ daca comanda este pana in 40$
Transportul costa 4$ si ajunge in 2- 3saptamani.
http://www.iherb.com/search?sug=l-carnitine&kw=l-car&rank=1#p=1
Merita, eu am luat foarte multe produse inclusiv L-carnitina, si nu uita sa bagi cuponul pentru reducere : SFJ697

Gabriel

acum 10 ani

Daca vreti sa comandati L-carnitina si multe altele comandati de pe IHERB.COM.
Comanda introducand codul pentru discount SFJ697, iar la prima comanda ai reducere 10$ daca comanzi peste 40$ si 5$ daca comanda este pana in 40$
Transportul costa 4$ si ajunge in 2- 3saptamani.
http://www.iherb.com/search?sug=l-carnitine&kw=l-car&rank=1#p=1
Merita, eu am luat foarte multe produse inclusiv L-carnitina, si nu uia sa bagi cuponul pentru reducere : SFJ697 sau urmati linkul acesta http://www.iherb.com?rcode=SFJ697