oare am nevoie de un psiholog?i?

Stresul si sindromul de oboseala cronica

Postata de Utilizator11565955288 cu 4 ani in urma.

nu stiu ce se intampla cu mine am 24 de ani sunt mama a doi copii unul de 4 ani si unul de 1 an. de la un timp nu mai imi pot controla nervi. ma enervez din orice devin irascibila nu mai am rabdare nici chef de sotul meu nu mai am oare ce sr intampla cu mine am incercat sa iau calmante dar parca degeaba ce sa fac ?

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa consultati un psiholog.

Psih. Stefania Budacu

acum 4 ani

Buna ziua, faceti si analize din sange: dozare de vitamina D3, hormoni tiroidieni, glicemie.
Daca totul este bine, inseamna ca nu de calmante aveti nevoie, ci de psihoterapie cognitiv-comportamentala!
Toate cele bune!