Fractura?

Stresul si sindromul de oboseala cronica

Postata de Utilizator11606066969 cu 3 ani in urma.

Bună seara, acum 10 ani am avut o fractură la antebrat , ambele oase fiind fracturate. Zilele trecute stând cu mâna sub mine, am rasucit o cam rau. De atunci simt un disconfort, dar pot misca mâna. Se poate produce din nou ruptura pentru atât?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Oase-si-articulatii--membrele-/calusarea-sau-repararea-osoasa-indicatii-riscuri-recuperare_17010