Hernia de disc?

Spondilita anchilozanta

Postata de SFARLOG IULIANA cu un an in urma.

Buna sunt Alina mar interesa cat costa un masaj pt hernie de disc.la domnul doctor Dan ciurlica mulțumesc

Raspunsuri (1)

acum un an

Buna ziua,

Pentru detalii, va recomandam sa va adresati direct clinicii.

Este important sa va programati la un medic specializat in Recuperarea Medicala pentru evaluare si recomandari adecvate.

Va recomandam sa va programati la un medic de Recuperare Medicala: https://www.clickmed.ro/medic/recuperare-medicala

Articol recomandat:
sfatulmedicului.ro/Terapii-complementare/recuperarea-medicala-cu-ajutorul-masajului_16277