Poate ramane insarcinata de la lichidul preejaculator?

Sex si probleme sexuale Boli cu transmitere sexuala Sifilis congenital Disfunctie erectila Disforie Hipersexualitate Tulburare de dorinta sexuala hipoactiva Ejaculare prematura Tulburari sexuale Sifilis Sifilis precoce Sifilis tertiar Sifilis latent
+10
Vezi toate grupurile

Postata de Utilizator21547494556 cu 5 ani in urma.

Buna seara, saptamana trecuta eu si cu prietena mea de 15 ani (fata este virgina) am facut sex oral, la un moment dat mi-a atins penisul cu mana dreapta (eu aveam lichid preejaculator pe el), dar intre timp ea s-a mai fecat cu mana dreapta de mine, iar apoi si l-a introdus in vagin pentru ca nu am fost atent, dar nu adanc pentru l-a scos repede pentru ca am avertizat-o
Eu am facut un dus si m am masturbat, totul a avut loc dupa 3 ore
Dupa aceasta ea s-a dus la toaleta pentru a face "lipsa mica"
Nu stiti daca aceasta poate ramane insarcinata din vina asta?
Tin sa mentionez ca ultima data a avut ciclu pe data de 22 decembire, in data de 9 a fost o zi fertila????
Cand ar fi indicat sa faca testul de sarcina?
Tin sa precizez ca ciclul i-a intarziat doua zile, stiu ca e ceva normal sa intarzie dar vreau sa fiu sigur de un lucru

Raspunsuri (1)

Andra Aprodu

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Sarcina--nasterea-si-lauzia/primele-semne-care-anunta-sarcina_16006