Am Probleme La Penetrare,Practic Erectia Dispare In Momentul Dat,Cum As Putea Rezolva Aceasta Probl?

Sex si probleme sexuale Sifilis latent Sifilis tertiar Sifilis precoce Sifilis Tulburari sexuale Ejaculare prematura Tulburare de dorinta sexuala hipoactiva Hipersexualitate Disforie Disfunctie erectila Sifilis congenital Boli cu transmitere sexuala
+10
Vezi toate grupurile

Postata de Utilizator21597838387 cu 3 ani in urma.

Nu am erectie in momentul penetrarii,in timpul preludiului erectia este 100%,dar cind ajung la mommentul penetrarii practic dispare,prietena mea intelege toata situatia,ar putea fi consecintele unei masturbari foarte dese?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Disfunctii-sexuale-masculine/11-factori-care-determina-probleme-de-erectie_8680