Tulburare bipolara- permis de conducere ?

Schizofrenie

Postata de Andrei cu un an in urma.

Bună ziua! Este cineva aici care are tulburare bipolara si în urma internării a rămas fără permisul de conducere iar mai apoi la redobândit la iml? Se mai poate redobândi?

Raspunsuri (3)

Andrei

acum un an

Nimeni?

Dan

acum un an

Salut,am fost internat cu TAB 2 SĂPTĂMÂNI, AM PERMISUL RETRAS DIN MOTIVE MEDICALE DIN 15 12 2021,NICI ACUM NU AM REUȘIT SA. L IAU ȚINÂND CONT CA AM AVOCAT PENTRU A FACE EXPRTIZA ALTFEL NU MERGE, ABIA LUNA ASTA AM ADRESA DE LA TRIBUNAL PENTRU EXPERTIZA ȘI MAI DUREAZĂ ÎNCĂ O LUNA PANA MA PROGRAMEAZĂ!!! FOARTE AIUREAAA....

mihaela dogaru

acum un an

Buna ziua ,as dori si eu niste detalii daca se poate .Si eu am permisul suspendat si as vrea sa stiu daca trebuie sa imi iau avocat pentru asta .multumesc