Psihoza depresiva

Schizofrenie Psihoza depresiva Psihoza

Postata de 6earch cu 11 ani in urma.

Se poate trata un om care sufera de boala asta "Psihoza depresiva"? In urma unui tratament, isi poate reveni?Va putea fi acelasi om care a fost odata...sau cel putin daca va sta sub tratament toata viata sa revina la limita normalului?

Cei care au avut un astfel de caz sau au auzit, astept cu nerabdare un raspuns sincer.
O zi buna.

Raspunsuri (2)

Gratiela

acum 11 ani

Imi pare rau pentru voi.
Gasesti medicamentul modafinil sub denumirea comerciala Aspendos. E acelasi cu Provigil.
Cauti in farmaciile Helpnet sau Sensiblu si daca nu au le spui sa ti faca comanda in depozit.
Se vinde doar pe baza de reteta si e cam scump. Nu stiu ce varsta are copilul tau si daca se merita sa dai banii. Ma confrunt cu aceeasi problema

Marius

acum un an

Nu exista in farmaciile mentionate...