Sarcina Posibila?

Sarcina

Postata de Utilizator11573447953 cu 4 ani in urma.

Buna,

Va rog sa nu ma judecati. Eram cu prietena mea si ne-am sărutat, îmbrăcați fiind si eu fiind încins am ejaculat in pantaloni, drept urmare s-au pătat blugii. Nu mai stiu daca am pus mana pe pata in momentul respectiv sau nu...credeti ca se poate cumva ca sperma de pe blugii (pata) sa fii ajuns cumva din greseala pe mana mea sau a prietenei mele si ea sa ramana însărcinată? Se poate ramane asa însărcinată?
Sperma trece prin materiale textile ?

Va rog sa nu ma judecati, sunt foarte panicat.

Raspunsuri (3)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Sex-si-erotism/informatii-de-baza-despre-sex_13763

Utilizator11573518689

acum 4 ani

Poți să stai liniștit,este nevoie să te termini în vagin ... spermatozoizii mor repede pe suprafețe deschise sau uscate ! Si nu am cum să te judec,deoarece vrei să înveți mai multe ! Ei iti doresc succes cu iubita ta și stai liniștit că fără să te termini înăuntru la ea in vagin nu are cum ,chiar și afară pe zona pubiana dacă te termini ea nu rămâne gravidă,decât în vagin înăuntru,deoarece acolo este locul cu umiditate și trăiesc mai mult spermatozoizii! Sper că te-a ajutat răspunsul meu

Utilizator11573447953

acum 4 ani

Sper sa fie asa...Am emotii...un doctor ma poate lămuri va rog , pentru liniștea mea.