Sarcina Extrauterina?

Sarcina Hemoragii uterine Anticoagularea in timpul sarcinii Colul uterin in sarcina Sarcina extrauterina Ginecologie Greata varsaturi in sarcina Alimentatia in timpul alaptarii
+5
Vezi toate grupurile

Postata de Utilizator21552260446 cu 5 ani in urma.

daca am avut o sarcina extrauterina,este posibil ca doctorul sa imi fi extras trampa fara sa ma anunte? iar la fiecare menstruatie am dureri insuportabile pe partea aunde am avut sarcina extrauterina si am fost operata....

Raspunsuri (1)

Andra Aprodu

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Ciclul-menstrual/tratamentul-durerilor-menstruale-dismenoree_1056