Lipsa Menstruatie?

Sarcina

Postata de Utilizator11568041344 cu 4 ani in urma.

Buna ziua ma confrunt cu lipsa menstruatiei fac controale periodice medicul mi a prescris yasmin o luna imi vine putin o luna lipsa acum am 2 luni lipsa exclus sarcina vreau sa mi schimb medicul nu mi spune cu exactitate ce analize pot sa fac ce tratament sa urmez sa am un ciclu regulat decat mi s.a spus ca asa este organismul meu si am foliculi ovarieni sub limita normala si ca vrea sa ma vada insarcinata de fiecare data cand merg la control oana vreau sa te vad insarcinata eu intreb dna doctor ce pot face sa am ciclul regulat si mi rsp ca asta e organismul meu nu am ce face nu mi se pare normal o sa mi schimb medicul dar poate primesc un rsp aici pe forum cineva se mai confrunta cu aceeasi problema ce analize pot sa mai fac

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-feminine/dereglarile-ciclului-menstrual_15504