Buna Seara ,Am O Intrebare,Am Avut Ciclu Pe 1 Septembrie Si Nu Mi A Venit Nici Acum ,?

Sarcina Hemoragii uterine Anticoagularea in timpul sarcinii Colul uterin in sarcina Sarcina extrauterina Ginecologie Greata varsaturi in sarcina Alimentatia in timpul alaptarii
+5
Vezi toate grupurile

Postata de Utilizator21539539621 cu 5 ani in urma.

nu stiu sa fie dereglare,am facut testul barza mi a aparut o linie,am probleme de cistite frecvente am luat urinal si ceva magneziu ,se poate de la ele sa intarzie menstruatia?multumesc

Raspunsuri (1)

Andra Aprodu

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Hormonii-si-tulburarile-endocrine/dereglarile-hormonale-simptome-si-afectiuni_7610