Beta Hcg Mic?

Sarcina Hemoragii uterine Anticoagularea in timpul sarcinii Colul uterin in sarcina Sarcina extrauterina Ginecologie Greata varsaturi in sarcina Alimentatia in timpul alaptarii
+5
Vezi toate grupurile

Postata de CristianaGe cu 4 ani in urma.

Buna ! Am facut si eu analiza Beta Hcg si mi a iesit rezultatul 2,39 mUI/mL . Ce inseamna asta ? Mentioney ca am o intarziere a ciclului menstrual de 5 zile , ma dor sanii de cateva zile bune ( cam 6 ) , mucus cervical abundent , dureri de cap , usoare ameteli , arsuri , greata .
Va multumesc .

Raspunsuri (1)

Utilizator11567454714

acum 4 ani

Și eu sunt la fel azi dimineață am făcut beta hcg și a ieșit 1, 2 😥