BBuna ziua?

Sarcina

Postata de Utilizator11568288841 cu 4 ani in urma.

Buna ziua am probleme de sanatate de 18 ani de la 11 ani acum am 29 ameteli ma ia de la cap nu pot sa ridic capul dupa perna vomit imi este f rau. Avem un baietel de aproape 6 ani sanatos nu prea luam tratament inainte sa Raman si am dus sarcina cu ceai de tel imi era rau dar mai rar l am alaptat 1 an si 2luni ii mai Dade am dar nu mai puteam ca imi era rau mergeam pe pereti si m am dus la pshiatru mi a dat tratament si anul asta in ianuarie nu stiu ce s a intamplat cu mn imi era rau vb singura a sp dr ca am avut nervi pe stomac. Si din Feb mi am revenit .imi mai doresc Inca un bb ff mult i am sp dr si mi a sp sa le raresc treptat am incercat dar imi e rau m a trim o prietena la plafar si sunt niste picaturi pt stres atacuri de panica emotionala dar nu stiu daca sunt bune rescue remedy care merg si in sarcina eu am sp sa le iau sa le incerc va rog ajutati ma mai stiti ceva pt depresie am diagnosticul de schizofrenie am avut un singur episod si de atunci mi a pus diagnosticul asta.pt atacuri de panica stres sa nu afecteze copilul.ast raspuns

Raspunsuri (1)

Utilizator11573518689

acum 4 ani

Bună! În primul rând tu ai nevoie de un terapeut energetic ! Totul pleaca de la tine,,câteodată ne mai îmbolnăvim și singuri! Hai acum să îți spun opinia mea , tu nu ai absolut nimic ,ai avut probabil un atac de panică care nu ai stiut sa il gestionezi și ti-a pus acest diagnostic ! Eu spun mai bine ai renunța la pastile ..cumpără magneziu și pastile de relaxare(Nu mai imi amintesc numele ca am luat si eu ) ,timp de o luna de zile iar după ai sa iti revii! Eu personal nu mai am atacuri de panica ,Iar dacă mai am din când în când am invatat să le gestionez singură! Eu nu consum pastile ,am folosit decât pentru atacurile astea de panica si m-au ajutat! Tu nu esti bolnavă! Tu ești perfect sănătoasă 🤗🤗🤗 totul pleacă din interior 🙏😇😘