penis

Retete

Postata de birello cu 12 ani in urma.

buna ziua , am 16 ani si am problema cu penisul meu , nu mi se scoala atit de tare ca inainte. chiar daca mi se scoala , este moale si tine doar un 1 minut sculat, ce pot face?? sunt foarte ingrijorat

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 12 ani

Ti s-a intamplat o data din cine stie ce motiv, oi fi fost obosit, stresat, bait (desi sper ca nu) etc, si te-ai speriat si de atunci de sperietura nu mai reusesti sa fii ca inainte. Scoate-ti din cap ingrijorarea ca nu ai de ce, nu ai nimic. Tuturor barbatilor li se intampla din cand in cand sa nu aiba o erectie ferma, nu inseamna ca au ceva. Iar la varsta ta in mod sigur nu e nimic.