driling ovarian

Reproducerea umana asistata

Postata de simona5488316 cu 12 ani in urma.

am ovare polichistice daca recurg la interventia chirurgicala cu laparoscopul de a face driling ovarian pot ramane mai repede insarcinata?
la cate zile dupa interventie am voie contact sexual?

Raspunsuri (4)

Mirabela

acum 12 ani

Buna Simona. Eu am facut aceasta interventie la Cluj anul trecut in mai si inca nu am ramas insarcinata. Urmez un tratament, dar inca nici acesta nu a dat roade. Contact sexual poti sa ai la aproximativ o luna de la interventia chirurgicala. Pentru mai multe detalii scriemi pe [email protected]. Bafta multa!

simona

acum 11 ani

nu mai este nevoie de drilling deoarece s-a intamplat minunea mult asteptata sa fiu insarcinata cand nici nu ma mai gandeam dar totul s-a intamplat dupa stimulare ovariana . oricum multumesc prntru raspuns.pt mai multe detalii [email protected]

Crina

acum un an

Ce tratament ați luat pt stimularea ovarelor

Mirabela

acum 11 ani

Felicitari. Eu inca nu am avut norocul sa raman insarcinata desi urmez un tratament d stimulare de mai bine de jumatate de an, mai exact decembrie anul trecut. Ma gandesc serios la o inseminare intrauterina in Ungaria. Inca odata felicitari Simona.