Dureri frecvente de ovare ce sa mai fac ?

Ovare polichistice

Postata de Utilizator11638123833 cu 2 ani in urma.

De câți va ani am început sa am dureri frecvente de ovare ,iar la menstruație am dureri groaznice de ovare îmi este atât de rău încât toată ziua vomit nu mai verde!Uneori chem și salvarea pentruca nu mai rezist dar după ce îmi fac injecții mă simt un pic mai bine!Ovarele ma dor și dacă nu sunt la menstruație!Problema este ca orice pastila a-și lua nu îmi mai calmează durerea!Am 23 de ani și nu am fost la nici un control ginecologic !

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Educatie-pentru-sanatate/cand-devine-durerea-de-ovare-o-urgenta-medicalai_17741