Ce E Posibil Sa Am?

Ovare polichistice

Postata de MembruMobileAppCureleaalexandra cu 6 ani in urma.

Buna ziua! Am si eu o problema si as vrea răspunsul medicului. De câteva luni bune am ovarul drept umflat si mie mi se pare ca unflatura creste. Simt o durere usoara atunci când merg . De câteva zile simt durere si la cel stâng si la fel când merg . De câteva săptămâni ma doare spatele dar în parti în dreptul coapsei dar în spate in ambele parti . Durerea se resimte mai ales când ma asez jos si se resimte si la ovare. Ce ar trebui sa fac? Ce medicament sa iau ? Si mai exact , ce pot avea ? ( in ultimele luni am si sangerat dupa si in timpul contactului sexual)Astept raspuns va rog.

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-feminine/sangerarea-dupa-actul-sexual_8790