cum sa procedez

Osteoporoza

Postata de mariana u cu 11 ani in urma.

mariana cluj
Am osteoporoza de 4 ani si fac tratament cu lorine. Momentan ma confrunt cu o problema stomatologica,mai precis am nevoie de o extractie iar medicul chirurg mi-a spus ca trebuie sa intrerup tratamentul pentru o perioada de 6 luni. Medicul endocrinolog mi-a spus ca pot sa il intrerup ca ”si asa il fac degeaba ca doar no sa fac tratament 100 de ani”. Ce trebuie sa fac in cazul asta?

Raspunsuri (3)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Respectati indicatiile primite- atat de catre stomatolog cat si de endocrinolog.- de intrerupere a medicamentului.

mariana u

acum 11 ani

multumesc pentru sfat.

mariana u

acum 11 ani

multumesc pentru sfat . Mariana