tratament ceva naturist pt reglarea ciclui?

Medicina naturista

Postata de cristina cu un an in urma.

Buna ziua am facut toate toate analize am facut si la glanda toate cele doctori sp ca nu am nimic si mia dat niste pastile pt reglare dar nu ma ajuta cu nimic eu imi doresc foarte tare un bebelus dar nu an menstruatie deloc imi puteti da vrun sfat va rog din inima

Raspunsuri (1)

acum un an

Buna ziua,

Daca nu aveti menstruatie si va doriti sa concepeti un copil, ar trebui sa consultati un medic specialist in fertilitate. Acesta poate ajuta la diagnosticarea și tratamentul problemelor de fertilitate.

Va recomandam sa va programati la un medic ginecolog: https://www.clickmed.ro/medic/ginecologie

Articole recomandate:
sfatulmedicului.ro/Ciclul-menstrual/amenoreea-sau-lipsa-menstruatiei_1096
sfatulmedicului.ro/Infertilitate-feminina/infertilitatea-sterilitatea_1057
sfatulmedicului.ro/Infertilitate-feminina/infertilitatea-un-diagnostic-tot-mai-des-intalnit_16582