Ce medic de familie naturist, apifitoterapeut si homeopat gasesc pentru inscriere?

Medicina naturista Remedii naturiste Afectiuni si tulburari cardiovasculare Hipotiroidism Profilaxie tromboza venoasa profunda Colon iritabil Boala Chron acuta Boala celiaca Helicobacter pylori Giardioza Obezitatea Aritmie Emfizem pulmonar Boli pancreatice si de ficat Candidoza gastro-intestinala Gaze intestinale Intolerante alimentare Suprainfectie bacteriana intestin subtire
+15
Vezi toate grupurile

Postata de adrianasuciu cu 5 ani in urma.

Am 61 de ani, din Bucuresti, am primit in sfarsit decizia de pensionare, dar fara sa mi se dea vreo pensie. Cand voi reusi sa intru in posesia acelei minuscule pensii, voi avea si talon de pensie, astfel ca ma voi putea inscrie la un medic de familie, dupa ani de zile de asteptare si agravarea bolilor. Caut medic de familie la care sa ma inscriu, sa fie deschis la toate tratamentele medicinei complementare si care sa fie pasionat(a) de apifitoterapie si homeopatie, cu studii si cursuri legate de acest subiect vast si atat de minunat, care ofera atatea satisfactii medicale. Rog doar raspuns clar, la obiect si pertinent. Multumesc.

Raspunsuri (1)

Luiza M.

acum 5 luni

Datele de contact le gasiti dand o cautare in google cu cuvantul medicnaturist