Chisturi a glandei mamare?

Mastoza fibrochistica

Postata de Utilizator21531815043 cu 5 ani in urma.

Am 37 ani am multe chisturi la ambii sinii . Ductele galactoforii delatate de stinga. Si sinul stinga sa marit."orele 15 pe stinga " ce este asta " dilatare locala" (chist septat orele 14).

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 5 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Imagistica-si-endoscopia/ecografia-mamara_9996