CE TREBUIE FACUT?

Legislatie medicala

Postata de heroiu.emil cu 12 ani in urma.

Buna ziua ,va rog frumos sa-mi raspundeti la urmatoarea intrebare-mama mea care este pensionata medical gr2 a primit de la comisia de expertiza de sector decizia asupra capacitatii de munca si i s-a scris pe decizie sa prezinte la revizuirea din acest an bilet iesire spital INEMRCM-CI .
Intrebarea este-CE TREBUIE SA FACA?
SA SE PREZINTE DIRECT LA INEMRCM-CI CU DECIZIA sau SA ASTEPTE SCRISOARE DE CHEMARE LA INEMRCM-CI, LA ADRESA DE DOMICILIU.
VA MULTUMESC.ASTEPT UN RASPUNS.

Raspunsuri (2)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

Institutul National de Expertiza Medicala si Recuperare a Capacitatii De Munca reprezinta INEMRCM-CI. ar trebui sa va adresati acestui institut pentru o programare in vederea evaluarii.

heroiu.emil

acum 12 ani

multumesc