Oare de la ce am aceste simptome?

Lasat de fumat

Postata de membru304227 cu 7 ani in urma.

Buna, eu de 2 ani ma confrunt cu anxietate dar incet incet imi revin.
Problema este ca eu am fost pe litoral, si nu stiu ce am mancat dar am ajuns acasa foarte rau.
Practit am vomitat am avut diaree in 2 zile au trecut am luat ceva de la farmacie si sunt mai bine, dar de atunci ma simt tare ciudat poate sid e la stressul care l-am avut...din cauza stomacului am renuntat si la fumat de 5 zile nu am mai pus gura pe tigara nici nu mai vreau. Dar ceea ce am observat ca am inceput sa ragusesc si sa inghit putin mai greu, ori mi se pare mie din cauza ca sunt mai ipohondric dar nu stiu ce sa zic.

Problema e ca ma gandesc prea mult la p***ai...orice sfat e bine venit:)

Raspunsuri (1)

membru304227

acum 7 ani

Si ma tot gandesc daca ar trebui sa consult un medic sau ceva...problema este ca nu am nici asigurare nici loc de munca asta e problema mai nasoale, si nu imi permit nici analize nimic..din pacate.