Dece nu se scoală după ce mă duc la baie și la viceu ?

Intrerupere de sarcina

Postata de Andrei cu un an in urma.

Deoarece mușchii și Pelea organismului sexual se relaxează și după o perioadă da timp se va scula așa e la toți bărbații

Raspunsuri (1)

Andrei

acum un an

Uneori se va scula da uneori nu petru că nu tot timpul mușchii se relaxează de exemplu daca stai mai mult la viceu sau la baie dar din ce cauza pui întrebarea asta asta e la toți așa trebuie sa fie