Avort?

Intrerupere de sarcina

Postata de Spiridon Mariana cu un an in urma.

După ce urinez am pe hârtie puțin singe

Raspunsuri (2)

Spiridon Mariana

acum un an

Este început de sarcină?

acum un an

Buna ziua,

Este important sa consultati un medic daca observati sange in urina, deoarece poate fi un semn al unei afectiuni mai grave. Daca sunteti ingrijorata cu privire la o posibila sarcina, medicul va poate face un test de sarcina si va poate ajuta sa determinati daca sangerarea este legata de sarcina sau nu.

Va recomandam sa va programati la un medic ginecolog: https://www.clickmed.ro/medic/ginecologie