Este posibil sa aiba infectie urinara?

Infectiile urinare la copii

Postata de elena corina1131394 cu 12 ani in urma.

am o fetita de 2 ani si 8 luni a facut febra, fara tuse,stranut, nu are pofta de mancare,face pipi des, ii miroase gurita si are gingiile inflamate.Este posibil sa aiba infectie urinara?

Raspunsuri (4)

Simptome homeopate

acum 12 ani

Fetita are simptome care indica un anumit remediul homeopat. Transpira noaptea ? Dintii lasa amprente pe limba ? Cum este setea ?

elena corina

acum 12 ani

Nu transpira,setea normala,insa cand doarme este foarte agitata.

Medic Epuran

acum 12 ani

Este posibilă o infecţie urinară dar puţin probabil. Se poate însă să fie vorba de o infecţie respiratorie.

elena corina

acum 12 ani

Multumesc.Pentru siguranta vom face analize la urina.