Dureri și sangerari la urinare?

Infectii urinare Candidoza Hematurie sange in urina Infectia urinara
+1
Vezi toate grupurile

Postata de Utilizator11565980438 cu 4 ani in urma.

Buna seara !
Astăzi,în jurul orei 2,am început sa am dorința de a merge la baie si cand am urinat la sfârșitul urinarii am avut dureri foarte mari ... cu timpul,pe parcursul zile am simțit dorința de a merge la baie de foarte multe ori si am pățit acelasi lucru, iar acum seara am inceput să am și sangerari dupa urinat. Specific ca am avut contact sexual cu soțul meu acum 2 zile(protejat) si nu stiu ce se întâmplă de am avut acest simptome.. tind sa cred ca esti vorba despre o infecție. Insa o acum sunt in vacanta la munte si mai am câteva zile de stat si as vrea sa stiu ce pastile as putea lua macar pentru ameliorarea simptomelor si dupa o sa consult un medic.
Sunt foarte speriată !
Multumesc

Raspunsuri (1)

Utilizator11566141667

acum 4 ani

Mergi la medic