Tuse cronica cu expectoratie?

Homeopatia

Postata de marci cu 6 ani in urma.

Buna ziua,
Mama are o tuse care o tine cam 2-3 ore in fiecare dimineață,de 7-8 luni.Am investigat plămânii prima data,dar cică nu e de acolo.Tuse se declanșează la poziția culcat-sculat și invers.Ni s-a mai spus că e o alergie sau de la reflux esofagian,și după multe tratamente,nu e nici urmă de ameliorare Nu mai știu ce să facem,că după atâta tuse a făcut și hernie inghinala.
Vă mulțumesc!

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Refluxul-gastroesofagian/boala-de-reflux-gastroesofagian-simptome-si-tratament_16074