tratament

Hernie de disc

Postata de elenavioleta85 cu 13 ani in urma.

simt p***a piciorului amortita ,ce pot face?ce tratament de ameliorare durerii de picior pot lua mai bun?

Raspunsuri (3)

gaidasandreea

acum 13 ani

Incearca cateva sedinte de laser.Dr.Barbulescu sau dr.Moldovan Corneliu sint doctori foarte buni si stiu sigur ca astfel de probleme se pot rezolva.Daca vrei iti dau nr de la clinica unde lucreaza pt mai multe detalii/021.252.35.35
Mult sanatat

elenavioleta85

acum 13 ani

multumec fte mult

gaidasandreea

acum 13 ani

Mama mea a avut probleme cu niste ciocuri la genunchi si cu ajutorul acestor medici a reusit fara operatie sa se trateze.Dupa 10 sed nu s au mai vazut pe radiografie.