tratament hernie de disc

Hernie de disc

Postata de niross cu 13 ani in urma.

am un diagnostic de hernie intraspongioasa in formare platore inferior corp vertebral L3,L4 si L5 ingustare posterioara intervertebrala L5-S1.tratamentul care mi s-a dat consta in:ULTRACOD, COXTRAL SI MYDOCALM.As vrea sa stiu daca aceste pastile sunt bune si cat pot continua cu ele.

Raspunsuri (8)

constantin

acum 13 ani

Eu am scapat de hernie dupa un tratament naturist.Iti pot povesti despre experienta mea daca imi transmiti telefonul:[email protected]

DAN

acum 13 ani

salut,am o hernie intraspongioasa,cunosti un remediu bun?scuze ca am fost [email protected]

Utilizator21560370441

acum 4 ani

mai este valabil?

adrian

acum 13 ani

si eu am scapat de hernie [email protected] si iti povestesc...difera tipurile de la persoana la persoana dar metode de a scapa sunt destule si nu trebuie sa ajungi la operatie sau infiltrarii sau cine stie ce altfel de tratamente...contacteaza-ma si nu vei regreta...sanatate!

anda

acum 13 ani

am 59 de ani si am mari dureri de spate in zona toracala , intre omoplati ,nu pot dormi noaptea de durere.

valy

acum 13 ani

Buna ziua....
Nu sint doctor dar aceleasi dureri am avut si eu si credeam la fel ca dvs.Dupa analizele efectuate a trebuit sa fac 2 by-pass la inima.VA SFATUIESC PRIMUL LUCRU SA VA FACETI TOATE ANALIZELE SI PE URMA SA VA PRESCRIE UN DOCTOR URMATORI PASI

luca nicoleta

acum 12 ani

as dori un tratament pentru o hernie de disc cu durere in picioruk drept multumesc

k,ok

acum 12 ani

;;plpjuj