Hernie De Disc Sau Altceva?

Hernie de disc

Postata de Mariuss cu 4 ani in urma.

Buna ziua ! Vin și eu cu o problema și as vrea, dacă se poate sa ma ajutați cu un sfat, o părere sau ceva.
Am 21 de ani, acum câteva luni (2-3) au apărut niște dureri de spate in zona plămânilor și o ușoară amorțire a brațului stâng când îl tin in anumite poziții, dar nu mereu, durerile sunt mai mult îngrijorătoare decât puternice. locul de munca îmi solicita puțin acea parte a spatelui și mâna stanga in sensul ca trebuie sa stau in poziția șezut sa ma aplec și sa ma întind cu mâna stânga.
Tin sa mentionez ca durerile nu apar mereu.
Alte simptome nu am, am pofta de mâncare, nu tușesc, nu amețesc, nimic.
Am văzut niște articole cu aceste simptome si erau șanse sa fie cancer pulmonar, la mine sper sa nu fie.

Raspunsuri (1)

Mariuss

acum 4 ani

Am uitat sa precizez ca durerea apare și sub forma de junghi și ca atunci când stau întins pe spate este mai puternica fața de atunci când stau in picioare.