hernie de disc lombara

Hernie de disc

Postata de dobrica2007 cu 13 ani in urma.

m-am hotarit ma operez daca stiti la SPITALUL MILITAR CAROL DAVILA DIN BUCURESTI UN DOCTOR BUN

Raspunsuri (9)

parerea mea

acum 13 ani

Nu exista...mergeti in Austria. Nici comandantul suprem al armatei nationale n-a dorit sa ajunga handicapat. La Baltazar ar fi ceva, dar inca nu e confirmat statistic.

valentin

acum 13 ani

aseara am fost eu la seful clinicii de neurochirurgie colonel doctor Marian Mitrica un om deosebit care ma consultat dupa o durere de spate care ma secerat la propiu...dar vezi ca 2 saptamini nu este in spital doar azi ,vineri, il mai gasesti..... a operat multe persoane si este cel mai bun

dobrica2007

acum 13 ani

ok mersi valentin voi merge peste 2 saptamani tu te operezi tot la el daca da da-mi de veste sa vb

dobrica2007

acum 13 ani

ok mersi daca te operezi tot la el sa imi scrii aici

dobrica2007

acum 13 ani

ok mersi daca te operezi sa imi scrii aici

dobrica2007

acum 13 ani

ok daca te operezi sa imi scrii aici

maria

acum 13 ani

exista in Bucuresti clinica Hemodinamic care face neoplastia ptr coloana lombara ,dr NECHIFOR RARES,care e un om de zahar si un doctor iminent si deosebit care aceasta operatie se face cu ajutorul aparatului angiografic,radiologie cu metode invazive ,clinica se afla pe sos MIHAI BRAVU,IN INCINTA C.D.T.VICTOR BABES NR 281 ETAJ 3,SECTOR 3,EU AM FACUT LA D-NUL DOCTOR EMBOLIZARE FIBROM CARE SE FACE CU ACEELASI APARAT ANGIOGRAFIC,,,,,,constatati si voi ,merita de milioane mai ales ca nu taie si nu doare decit operatia clasica................

ionescu

acum 13 ani

avem medici f buni in romania cauta pe prof Exergian mam operat de hernie de disc cervicala si ma simt f bine Baltazar Arzenie o echipa de milioane nu am crezut ca aven asa ceva in romania am o luna de la operatie si sunt super bine

attila

acum 11 ani

la cluj sint medici neurochirurgi foarte buni